Як часто ходити до ветеринара?

Кожна людина у свому житті зустрічається з необхідністю відвідати лікаря. Це може і бути медичний огляд, і консультація і надання невідкладної допомоги. В житті сьогоднішньої людини лікар став доволі звичним явищем. І ми без проблем можемо скористатися з лікарської допомоги. Але якщо ми говоримо про наших менших друзів, то виникають певні труднощі. Сьогодні ми поговоримо чи потрібно ходити до лікаря тварин - ветеринара і коли саме?

3453451.jpg

Кожна людина у свому житті зустрічається з необхідністю відвідати лікаря. Це може і бути медичний огляд, і консультація і надання невідкладної допомоги. В житті сьогоднішньої людини лікар став доволі звичним явищем. І ми без проблем можемо скористатися з лікарської допомоги. Але якщо ми говоримо про наших менших друзів, то виникають певні труднощі. Сьогодні ми поговоримо чи потрібно ходити до лікаря тварин - ветеринара і коли саме?ХТО ТАКИЙ ВЕТЕРИНАР?


Лікар, який займається здоров'ям тварин називається ветеринар. А медична допомога надається в спеціалазованих закладах - ветеринарних клініках.
Ветеринар може допомогти у різних випадках: наприклад ваш кіт чи собака відмовляються їсти, стали агресивними, швидко втрачають вагу або не можуть спати. Деколи звернення на ранніх етапах хвороби до ветеринара може врятувати вашому улюбленцю життя.У ЯКИХ ВИПАДКАХ ВЕТЕРИНАР БУДЕ КОРИСНИМ?


Окрім того, що тварина потрібно щорічно вакцинувати і проходити перед цим повний огляд у ветеринара, його необхідно щоквартально водити на профілактичні огляди. Це в рази зменшить ризик виникнення захворювань зубів, вовни і внутрішніх органів.В першу чергу варто приділити увагу такої поширеної проблеми як авітаміноз. Не всі ми думаємо, чим і як насичуємо раціон наших улюбленців, але це цілком у компетенції ветеринара. З урахуванням фізичних навантажень, звичок, образу життя та породи він може підібрати найбільш адекватні біодобавки, щоб тварина відчувала себе відмінно. Тому, хоча б раз в три місяці возити собаку або кішку до ветеринара все ж потрібно.Весняний час сама пора для активізації бліх, кліщів і різного роду гельмінтів, тому в кінці весни або на початку літа показати тварину ветеринару просто необхідно. Насторожити має будь-яка зміна в звичках улюбленця, особливо якщо він не є суто кімнатним мешканцем і часто прибуває на природі. Кішкам і собакам, які гуляють на вулиці ветеринар обов’язково повинен підібрати захисні краплі і нашийники.ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА


Якщо раптом твого вихованця вкусила інша тварина – похід до ветеринара має бути терміновим, ваш домашній улюбленець може захворіти сказом, якщо ця тварина була безпритульна або дика. Також при таких симптомах, як: відмова від їжі, блювання, навіть деколи із домішками крові може виникнути гострий стан кишкової непрохідності.При різкій зміні поведінки тварини, безсонні надмірній збудливості або загальмованості, нетипових реакціях на подразники такі як - світло чи звук, можна запідозрити ураження центральної нервової системи.Підвищення температури, зміна характеру дихання, захриплість можуть свідчити про дихальні проблеми. Такі хвороби як грип та запалення голосових зв'язок а також бронхіт зустрічаються не тільки в людей, а і у тварин.Рекомендуємо у таких випадках не зволікати, а звертатися до вашого районного ветеринара.