ТОП 10 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ Порід Собак в УКРАЇНІ

Мода на собак певної породи змінюється із року в рік. Це зумовлено не лише бажанням виглядати стильно та бути на одній хвилі з іншими власниками четвероногих, а й потребою мати маленького друга, який завжди буде поруч і чекатиме на вас. В Україні мода на собак протягом останніх років визначається доволі часто фінансовими можливостями самого хазяїна. Часто люди вирішують купити маленького собаку, по-перше купівля щенятка обійдеться в меншу суму, а по-друге він не буде таким вибагливим у догляді та харчуванні як його старші брати. Сьогодні, ми вам презентуємо ТОП 10 порід собак, які найкраще продаються в Україні.

1.jpg

Мода на собак певної породи змінюється із року в рік. Це зумовлено не лише бажанням виглядати стильно та бути на одній хвилі з іншими власниками четвероногих, а й потребою мати маленького друга, який завжди буде поруч і чекатиме на вас.
В Україні мода на собак протягом останніх років визначається доволі часто фінансовими можливостями самого хазяїна. Часто люди вирішують купити маленького собаку, по-перше купівля щенятка обійдеться в меншу суму, а по-друге він не буде таким вибагливим у догляді та харчуванні як його старші брати.Сьогодні, ми вам презентуємо ТОП 10 порід собак, які найкраще продаються в Україні.Місце №10 Чау-чауВерсій походження цієї породи досить багато. Дослідники заявляють, що Чау-чау - це далекий предок шарпея. Собаки цієї породи були виведені у Китаї, та примітні своїм фіолетовим язиком.
Чау-чау – робоча собака і собака-компаньйон. У давні часи чау-чау допомагали оленеводам, безстрашно відганяючи зграї вовків від стад, охороняли будинки, полювали і використовувалися в якості тяглових тварин.
Проте в малогабаритних квартирах чау-чау відчувають себе цілком комфортно. Чау-чау не вимагають від господаря тривалих прогулянок з пробіжками. Цим тваринам достатньо короткочасного вигулу і мінімум уваги. Вони терпимі до дітей і тварин в будинку.Місце №9 ШарпейШарпея вважають нащадком чау-чау. Ще в 1978 році порода була відзначена Книгою Рекордів Гіннеса, як найбільш рідкісна порода в світі. Але милий вигляд собак і кумедні складочки на їх тілі швидко зробили їм славу. 21 століття можна сміливо назвати часом шарпеїв, адже сьогодні в кожній 60 українській сім'ї живе шарпей.
Сучасні шарпеї, хоч і зберегли палкий темперамент і інстинкт бійця, чудово почувають себе в умовах міста.Місце №8 Французький бульдогПорода була виведена в Англії в 19 столітті з метою отримати декоративну собаку-друга. Французькі бульдоги, не дивлячись на свій похмурий вигляд, дуже віддані, доброзичливі, люблячі, ласкаві і веселі тварини, які не потребують особливих умов утримання.
Надмірна прихильність цих тварин до господаря може виявитися навіть надокучливою. Собака готова на все, щоб на неї звернули увагу, приголубили або побавилися. Недоліком породи також є те, що всі французькі бульдоги хроплять уві сні.Місце №7 Німецька вівчаркаОхоронці, рятувальники, поводирі, сторожі, пастухи – німецькі вівчарки легко навчаються всім цим собачим «професіям» і успішно допомагають людям. Розумним і активним німецьким вівчаркам необхідно взаємодія з людиною - це тривалі прогулянки, вивчення команд і трюків та активні ігри.
Ці собаки краще інших підходять для охорони будинку. Після проходження спеціального навчання німецька вівчарка стане надійним компаньйоном, захисником і другом.
Так як потреба вівчарки охороняти, захищати і рятувати, замкнутий простір міської квартири стане для неї в'язницею. Для утримання цих тварин потрібен будинок з присадибною ділянкою, на якій собака буде відчувати себе господарем.Місце №6 ПекінесУ старовину мініатюрні собачки породи пекінес були окрасою царських палат, і купити такого вихованця не кожен міг собі дозволити. Сучасні пекінеси – мешканці квартир і будинків мільйонів звичайних людей.
Ці собаки ревниві, але, не дивлячись на це, ласкаві і доброзичливі. Вони дуже потребують схвалення і любові і можуть образитися, якщо на них не звертають уваги.
До тривалості вигулювання ці собаки не вимогливі, добре себе почувають у невеликій квартирі.Місце №5 Тойтер'єрСобаки породи тойтер'єр були виведені в Англії в 19 столітті для полювання на щурів. Незважаючи на мініатюрні розміри (не більше 28 см) ці собаки дуже енергійні та цілеспрямовані, їм властиво прояв агресії по відношенню до своїх «ворогів».
Частого вигулу, не вимагають. Цю собачку можна назвати іграшкою (саме такий переклад має назву породи) для квартири. Однак це тварина не переносить дітей, має сварливу вдачу, схильна до агресії та істерик.Місце №4 Джек-расел-тер'єрНезважаючи на невеликі розміри, собаки цієї породи мають невгамовну енергією. Порода Джек-рассел-тер'єр була виведена для полювання на норних тварин. З цим завданням вони справляються на відмінно. Можна сказати більше: полювання – мета життя цих собак.
Ці собаки дуже енергійні та активні, тому утримувати їх у квартирі проблематично – тварині потрібно багато часу проводити на прогулянці або полюванні. Расели непогано ладять з дітьми, адже їх об'єднує любов до галасливих ігрор.Місце №3 ХаскіХаскі – нащадки ескімоських їздових собак. Навіть первісна назва породи звучало «ескі», як скорочена «ескімос». Ще в 2000 році це була одна з найрідкісніших порід, але не минуло й 20 років, як ці собаки з чудовим поглядом завоювали серця людей.
Хаскі дуже добродушні, вірні і люблячі тварини. Ця собака для сім'ї з дітьми володіє високим інтелектом і добрим розумом.
Собака дуже енергійна, може проявляти упертість, потребує щоденних багатогодинних прогулянок, пробіжок тадресирувань. Охоронець із неї поганий.Місце №2 Лабрадор ретріверКожен лабрадор в душі – рятувальник і помічник. Порода була виведена для полювання та риболовлі, але завдяки своєму розуму і м'якому характеру ці собаки швидко стали друзями людей.
Лабрадори позбавлені агресії, люблять грати з дітьми та перебувати в центрі уваги. Це врівноважені слухняні собаки, які не претендують на лідерство. Ймовірно, завдяки цим якостям порода користується неймовірною популярністю.Місце №1 Йоркширський тер'єрУнікальна маленька собачка. Зараз йорк – дорога забава, виключно декоративний собака. Однак у далекому минулому йорків використовували для полювання на тварин, які живуть в норах.
Мисливські навички на сьогоднішній день йорки втратили. Вони добре ставляться до інших тварин в будинку, терпимі до дітей в сім'ї. Також ці собаки дуже кмітливі, розумні і виховані.